Kategorie stron:

Wpisy z kategorii Kultura i sztuka (44)


<< wcześniej
dalej >>


Foto Ty i Ja - fotografia ślubna i okolicznościowa

Usługi fotograficzne Foto Ty i Ja to profesjonalne zdjęcia, fotografia, zdjęcia na dokumenty, zdjęcia biometryczne. Oferujemy profesjonalny sprzęt oraz doradztwo na wysokim poziome artystycznym i biznesowym. Zapraszamy na nasza stronę wwwUsługi fotograficzne Foto Ty i Ja to profesjonalne zdjęcia, fotografia, zdjęcia na dokumenty, zdjęcia biometryczne. Oferujemy profesjonalny sprzęt oraz doradztwo na wysokim poziome artystycznym i biznesowym. Zapraszamy na nasza stronę www

Informacje o stronie:
Id strony:
3154
Dodano do katalogu: 2018-02-26 o godzinie 00:21:03
Wpis w kategorii: Kultura i sztuka
Adres www: http://fototyija.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: foto ty i ja, fotograf, fotograf na wesele, Fotografia ślubna, fotografia ślubna Poznań, fotografia ślubne Wrocław, fotografia weselna, photographer, photography, photosession, Wedding, wedding photo, wedding photography, wedding workshops, weddingday, weddings, zdjęcia na dokumenty

ONE STEP STUDIO: Fotografia biznesowa, zdjęcia wnętrz

Fotografia biznesowa, korporacyjna, eventowa, portret biznesowy, fotografia architektury, zdjęcia wnętrz, sesje reklamowe, fotografia reklamowa.Fotografia biznesowa, korporacyjna, eventowa, portret biznesowy, fotografia architektury, zdjęcia wnętrz, sesje reklamowe, fotografia reklamowa.

Informacje o stronie:
Id strony:
2862
Dodano do katalogu: 2017-07-17 o godzinie 10:03:57
Wpis w kategorii: Kultura i sztuka
Adres www: http://onestepstudio.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: fotografia architektury, fotografia biznesowa, fotografia korporacyjna, zdjęcia wnętrz.

Wypożyczalnia aparatów Wrocław Notopstryk.pl

Notopstryk jest sklepem internetowym oferującym sprzęt fotograficzny. W naszej ofercie dysponujemy taki sprzęt, jak statywy do aparatu, monitory da fotografa. Zajmujemy się również wynajmem sprzętu fotograficznego. Aby zapoznać się z naszą ofertą, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.Notopstryk jest sklepem internetowym oferującym sprzęt fotograficzny. W naszej ofercie dysponujemy taki sprzęt, jak statywy do aparatu, monitory da fotografa. Zajmujemy się również wynajmem sprzętu fotograficznego. Aby zapoznać się z naszą ofertą, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Informacje o stronie:
Id strony:
2747
Dodano do katalogu: 2017-05-12 o godzinie 11:08:25
Wpis w kategorii: Kultura i sztuka
Adres www: https://notopstryk.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: aparat fujifilm x-pro2, aparat fujifilm X100F, lampy quadralite sklep, monitor dla fotografa sklep, monitory eizo sklep, wypożyczalnia obiektywów do aparatu Wrocław

Książki dla dzieci

Czytanie ma niezwykle duży wpływ na mózg młodego człowieka. Nie da się zastąpić czytania. Jest to umiejętność, z której człowiek czerpie przez cały czas. Im szybciej młody człowiek nauczy się czytać tym łatwiej będzie mu pochłaniać wiedzę szkolną. Czytanie ponadto: rozwija słuch, mowę i wzrok, ćwiczy pamięć fotograficzną zapobiegając jej wygaśnięciu, uczy zauważania szczegółów, zapobiega dysleksji i kłopotom w szkole. Książki dla młodzieży wspaniale nadają się na podarunek. Jeśli nie mamy pomysłu co dać dziecku na Święta, czy na urodziny, to książka często będzie dobrym wyborem. Jest połączeniem rzeczy mądrej z przyjemnością. Nie bez powodu sprzedaż książek wysoko rośnie w czasie przed Świętami. Wiele rodziców chce wydać swoje pieniądze w księgarni. Wartościowa historia młodzieżowa jest na wagę złota. Nierzadko wydaje mi się, że niektórzy autorzy tworząc dla dzieci robią to byle jak. A przecież dla dzieci należałoby pisać jeszcze lepiej niż dla dorosłych. Czytanie ma niezwykle duży wpływ na mózg młodego człowieka. Nie da się zastąpić czytania. Jest to umiejętność, z której człowiek czerpie przez cały czas. Im szybciej młody człowiek nauczy się czytać tym łatwiej będzie mu pochłaniać wiedzę szkolną. Czytanie ponadto: rozwija słuch, mowę i wzrok, ćwiczy pamięć fotograficzną zapobiegając jej wygaśnięciu, uczy zauważania szczegółów, zapobiega dysleksji i kłopotom w szkole. Książki dla młodzieży wspaniale nadają się na podarunek. Jeśli nie mamy pomysłu co dać dziecku na Święta, czy na urodziny, to książka często będzie dobrym wyborem. Jest połączeniem rzeczy mądrej z przyjemnością. Nie bez powodu sprzedaż książek wysoko rośnie w czasie przed Świętami. Wiele rodziców chce wydać swoje pieniądze w księgarni. Wartościowa historia młodzieżowa jest na wagę złota. Nierzadko wydaje mi się, że niektórzy autorzy tworząc dla dzieci robią to byle jak. A przecież dla dzieci należałoby pisać jeszcze lepiej niż dla dorosłych.

Informacje o stronie:
Id strony:
2703
Dodano do katalogu: 2017-04-14 o godzinie 13:39:08
Wpis w kategorii: Kultura i sztuka
Adres www: http://ksiazki-dla-dzieci.topkultura.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: dobre książki, książki, książki dla dzieci, książki dla młodzieży

Polecane dobre książki

Zapraszamy do zapoznania się z listą dobrych książek. Wartościowa powieść dla dzieci powinna wzmacniać harmonijny rozwój dziecka w następujących płaszczyznach, w tym emocjonalnym oraz społecznym. Książki dla młodzieży powinny służyć: wzbogacaniu języka i myślenia logicznego, kształtowaniu inteligencji emocjonalnej, w tym empatii, zgłębianiu wiedzy, rozwijaniu umiejętności społecznych, doskonaleniu komunikacji oraz umiejętności rozwiązywania problemów, wspieraniu zainteresowań i otwartości na świat, uwrażliwianiu na piękno słowa, tworzeniu potrzeb kulturalnych oraz budowaniu dobrego smaku. Książki dla nastolatków nie są tanie. Kupowanie książek może tworzyć duży wydatek. Z przyjemnością widzą rozwój bibliotek. Internetowe aplikacje służące do wypożyczania książek sprawdzają się świetnie. Biblioteki kooperując ze sobą pogłębiają katalog książek. Obecnie można znaleźć dużo cennych książek, nawet nowości, nie tracąc ani grosza. Dobra książka dla dzieci jest bezcenna. Zapraszamy do zapoznania się z listą dobrych książek. Wartościowa powieść dla dzieci powinna wzmacniać harmonijny rozwój dziecka w następujących płaszczyznach, w tym emocjonalnym oraz społecznym. Książki dla młodzieży powinny służyć: wzbogacaniu języka i myślenia logicznego, kształtowaniu inteligencji emocjonalnej, w tym empatii, zgłębianiu wiedzy, rozwijaniu umiejętności społecznych, doskonaleniu komunikacji oraz umiejętności rozwiązywania problemów, wspieraniu zainteresowań i otwartości na świat, uwrażliwianiu na piękno słowa, tworzeniu potrzeb kulturalnych oraz budowaniu dobrego smaku. Książki dla nastolatków nie są tanie. Kupowanie książek może tworzyć duży wydatek. Z przyjemnością widzą rozwój bibliotek. Internetowe aplikacje służące do wypożyczania książek sprawdzają się świetnie. Biblioteki kooperując ze sobą pogłębiają katalog książek. Obecnie można znaleźć dużo cennych książek, nawet nowości, nie tracąc ani grosza. Dobra książka dla dzieci jest bezcenna.

Informacje o stronie:
Id strony:
2687
Dodano do katalogu: 2017-04-14 o godzinie 12:50:03
Wpis w kategorii: Kultura i sztuka
Adres www: http://polecanedobreksiazki.wordpress.com
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: ciekawe książki, dobre książki, fajne książki, książki, polecane książki

Obrazy ręcznie malowane

Jeśli szukasz wyjątkowych obrazów ręcznie malowanych, czy reprodukcji bądź kopii najwybitniejszych artystów, to sklep Twoja-sztuka.pl jest pozycją obowiązkową w Twoich poszukiwaniach. Oferujemy największy wybór obrazów i dzieł sztuki, w niskich cenach.Jeśli szukasz wyjątkowych obrazów ręcznie malowanych, czy reprodukcji bądź kopii najwybitniejszych artystów, to sklep Twoja-sztuka.pl jest pozycją obowiązkową w Twoich poszukiwaniach. Oferujemy największy wybór obrazów i dzieł sztuki, w niskich cenach.

Informacje o stronie:
Id strony:
2649
Dodano do katalogu: 2017-03-28 o godzinie 13:48:36
Wpis w kategorii: Kultura i sztuka
Adres www: http://www.twoja-sztuka.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: dzieła sztuki, meble, meble stylowe, na zamówienie, obrazów, obrazy, olejne, portrety, reprodukcje

Blog o książkach dla dzieci

Książki dla młodzieży nie są tanie. Kupowanie książek może tworzyć spory koszt. Z radością widzą rozwój bibliotek. Internetowe aplikacje służące do wypożyczania książek sprawdzają się bardzo dobrze. Biblioteki kooperując ze sobą zwiększają ofertę dla czytelników. Aktualnie można wypożyczyć masę dobrych książek, nawet bestsellerów, nie pozbywając się ani grosza. Wyszukanie dobrej książki dla młodzieży potrafi przysporzyć problemów. Jest wiele propozycji, które mogą wydawać się atrakcyjne. Warto jednak zapoznać się choćby z fragmentem lub polegać na zdaniu zaufanej osoby. Dobra książka dla dzieci powinna stymulować harmonijny rozwój dziecka w wielu płaszczyznach, w tym poznawczym oraz kulturalnym. Książki dla młodzieży powinny służyć: wzbogacaniu języka i myślenia abstrakcyjnego, kształtowaniu inteligencji emocjonalnej, w tym poczucia własnej wartości, zgłębianiu wiedzy, budowaniu umiejętności społecznych, doskonaleniu komunikacji.Książki dla młodzieży nie są tanie. Kupowanie książek może tworzyć spory koszt. Z radością widzą rozwój bibliotek. Internetowe aplikacje służące do wypożyczania książek sprawdzają się bardzo dobrze. Biblioteki kooperując ze sobą zwiększają ofertę dla czytelników. Aktualnie można wypożyczyć masę dobrych książek, nawet bestsellerów, nie pozbywając się ani grosza. Wyszukanie dobrej książki dla młodzieży potrafi przysporzyć problemów. Jest wiele propozycji, które mogą wydawać się atrakcyjne. Warto jednak zapoznać się choćby z fragmentem lub polegać na zdaniu zaufanej osoby. Dobra książka dla dzieci powinna stymulować harmonijny rozwój dziecka w wielu płaszczyznach, w tym poznawczym oraz kulturalnym. Książki dla młodzieży powinny służyć: wzbogacaniu języka i myślenia abstrakcyjnego, kształtowaniu inteligencji emocjonalnej, w tym poczucia własnej wartości, zgłębianiu wiedzy, budowaniu umiejętności społecznych, doskonaleniu komunikacji.

Informacje o stronie:
Id strony:
2646
Dodano do katalogu: 2017-03-26 o godzinie 21:50:01
Wpis w kategorii: Kultura i sztuka
Adres www: http://ksiazki-dla-dzieci-blog.blog.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: książki dla dzieci, książki dla młodzieży, książki dla nastolatków

Fotokobieta &#8211; zdjęcia z pasją

Fotografia studyjna i plenerowa, portretowa, ślubna, eventowa, okolicznościowa, biznesowa.Fotografia studyjna i plenerowa, portretowa, ślubna, eventowa, okolicznościowa, biznesowa.

Informacje o stronie:
Id strony:
2622
Dodano do katalogu: 2017-03-19 o godzinie 10:36:52
Wpis w kategorii: Kultura i sztuka
Adres www: http://www.fotokobieta.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: fotografia biznesowa, fotografia eventowa, fotografia Gdynia, fotografia okolicznościowa, fotografia plenerowa, fotografia studyjna, fotografia ślubna, fotografia trójmiasto, zdjęcia Gdynia, zdjęcia trójmiasto.

Paweł Bloński - studio grafiki i ilustracji | Paweł Bloński - studio grafiki i i

Studio grafiki i ilustracji - Paweł Błoński. Rysownik i ilustrator z wieloletnim doświadczeniem. Wykonuję rysunki do storyboardów, reklam, filmów animowanych, bajek dla dzieci, książek i komiksów. Współpracuję z klientami z całej Ploslki, ale głównie z takim miast jak, Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź. Rysunki i ilustracje wykonuję zgodnie z oczekiwaniami klienta. Dostosowanie stylu ilustracji, czy rusnku nie stanow dla mnie żadnego probnlemu. Jako zawowdowy rysownik i ilustrator biegle poruszam się w stakich stylach rysnku i ilustracji jak, manga, disney, marvel, satyra, rysunek w stylu flat design itd. Studio grafiki i ilustracji - Paweł Błoński. Rysownik i ilustrator z wieloletnim doświadczeniem. Wykonuję rysunki do storyboardów, reklam, filmów animowanych, bajek dla dzieci, książek i komiksów. Współpracuję z klientami z całej Ploslki, ale głównie z takim miast jak, Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź. Rysunki i ilustracje wykonuję zgodnie z oczekiwaniami klienta. Dostosowanie stylu ilustracji, czy rusnku nie stanow dla mnie żadnego probnlemu. Jako zawowdowy rysownik i ilustrator biegle poruszam się w stakich stylach rysnku i ilustracji jak, manga, disney, marvel, satyra, rysunek w stylu flat design itd.

Informacje o stronie:
Id strony:
2510
Dodano do katalogu: 2017-01-22 o godzinie 15:31:04
Wpis w kategorii: Kultura i sztuka
Adres www: https://pawelblonski.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: ilustrator warszawa, rysownik ilustrator, rysownik łódź, rysownik poznań, rysownik warszawa, rysownik wrocław

Fotografia ślubna Wałbrzych, Fotograf Wałbrzych

Oferujemy Państwu profesjonalną ofertę fotograficzną. Od długiego czasu zajmuję się fotografią narzeczeńską jak i sportową. Uczestniczyłem do tej pory w wielu uroczystościach\\eventach w miejscowości Wałbrzych, Świdnica jak i Dzierżoniów. Oferujemy Zaangażowanie w wykonywane dzieło. Wszelkie zlecenia wykonujemy na profesjonalnym sprzęcie firmy Canon ze względu na wysoką niezawodność w działaniu. Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia do wykonywania zdjęć w obiektach sakralnych.
Fotografia ślubna jest dla mnie rzeczą niesłychanie ważną. Zawsze staram się, aby klient był zadowolony z jakość moich usług.Oferujemy Państwu profesjonalną ofertę fotograficzną. Od długiego czasu zajmuję się fotografią narzeczeńską jak i sportową. Uczestniczyłem do tej pory w wielu uroczystościach\\eventach w miejscowości Wałbrzych, Świdnica jak i Dzierżoniów. Oferujemy Zaangażowanie w wykonywane dzieło. Wszelkie zlecenia wykonujemy na profesjonalnym sprzęcie firmy Canon ze względu na wysoką niezawodność w działaniu. Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia do wykonywania zdjęć w obiektach sakralnych. Fotografia ślubna jest dla mnie rzeczą niesłychanie ważną. Zawsze staram się, aby klient był zadowolony z jakość moich usług.

Informacje o stronie:
Id strony:
2499
Dodano do katalogu: 2017-01-17 o godzinie 09:24:10
Wpis w kategorii: Kultura i sztuka
Adres www: http://nicecolors.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: Fotograf Na wesele Wałbrzych, Fotograf Wałbrzych, Fotografia ślubna Wałbrzych, Zdjęcia ślubne Wałbrzych
<< wcześniej
dalej >>
Zobacz wpisy w kategorii w naszym SEO - Darmowym katalogu stron www. Dopisz swoją stronę i zwiększ jej pozycję w wyszukiwarkach. Każdy odnośnik do Twojej strony - to jej wyższa pozycja. Pozycjonowanie za darmo.
Zobacz, wpisy, darmowy katalog stron www, katalog stron www, seo, darmowy, pozycjonowanie za darmo, pozycjonowanie za free, pozycjonowanie
'; Dopisz swoją stronę do katalogu na www.technoble.pl