Kategorie stron:

Wpisy z kategorii Medycyna (56)


<< wcześniej
dalej >>


badanie rezonansem magnetycznym Wrocław

Jedyny na Dolnym Śląsku aparat do wykonywania rezonansu magnetycznego z systemem Philips in-Bore Ambient Experience dedykowany dla osób z klaustrofobią, odczuwających lęk przed badaniem MRI oraz dla dzieci. Pracownia Rezonansu Magnetycznego Jedyny na Dolnym Śląsku aparat do wykonywania rezonansu magnetycznego z systemem Philips in-Bore Ambient Experience dedykowany dla osób z klaustrofobią, odczuwających lęk przed badaniem MRI oraz dla dzieci. Opis badania do 72 godzin! MRI, jedno z najczęstszych badań obrazowych, stanowi wyzwanie dla wielu pacjentów. Unikalna funkcja Philips Ambient Experience in-bore przenosi to doświadczenie na wyższy poziom, dostarczając pacjentowi informacji i wskazówek podczas skanowania, a także informacji o postępie skanowania. Od momentu wprowadzenia pacjenta do urządzenia – momentu, w którym pacjenci zgłaszają największy stres – aż do zakończenie badania, pacjent otrzymuje spersonalizowane i wspierające doświadczenie, w postaci relaksującego filmu lub wyświetJedyny na Dolnym Śląsku aparat do wykonywania rezonansu magnetycznego z systemem Philips in-Bore Ambient Experience dedykowany dla osób z klaustrofobią, odczuwających lęk przed badaniem MRI oraz dla dzieci. Pracownia Rezonansu Magnetycznego Jedyny na Dolnym Śląsku aparat do wykonywania rezonansu magnetycznego z systemem Philips in-Bore Ambient Experience dedykowany dla osób z klaustrofobią, odczuwających lęk przed badaniem MRI oraz dla dzieci. Opis badania do 72 godzin! MRI, jedno z najczęstszych badań obrazowych, stanowi wyzwanie dla wielu pacjentów. Unikalna funkcja Philips Ambient Experience in-bore przenosi to doświadczenie na wyższy poziom, dostarczając pacjentowi informacji i wskazówek podczas skanowania, a także informacji o postępie skanowania. Od momentu wprowadzenia pacjenta do urządzenia – momentu, w którym pacjenci zgłaszają największy stres – aż do zakończenie badania, pacjent otrzymuje spersonalizowane i wspierające doświadczenie, w postaci relaksującego filmu lub wyświet

Informacje o stronie:
Id strony:
4595
Dodano do katalogu: 2022-06-08 o godzinie 12:59:37
Wpis w kategorii: Medycyna
Adres www: http://www.neoscan.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: badanie rezonansem magnetycznym Wrocław, rezonans magnetyczny Wrocław

laryngologwarszawa.pl

Dobry laryngolog, Warszawa – autorytet i lider w zakresie laryngologii, prof. dr hab. med. Antoni Krzeski. Porady, konsultacje, leczenie chirurgiczne w Warszawie. W mojej pracy kieruję się zasadą mówiącą, że w prowadzeniu terapii należy zachować rozsądek i być uważnym na wszelkie szczegóły. Zawsze staram się usłyszeć wszystko, co mają mi Państwo do przekazania – od tego zależy sukces w leczeniu schorzeń, z którymi zwracają się Państwo do laryngologa. Warszawa – prywatnie przyjmuję Państwa w gabinecie w samym centrum miasta.Dobry laryngolog, Warszawa – autorytet i lider w zakresie laryngologii, prof. dr hab. med. Antoni Krzeski. Porady, konsultacje, leczenie chirurgiczne w Warszawie. W mojej pracy kieruję się zasadą mówiącą, że w prowadzeniu terapii należy zachować rozsądek i być uważnym na wszelkie szczegóły. Zawsze staram się usłyszeć wszystko, co mają mi Państwo do przekazania – od tego zależy sukces w leczeniu schorzeń, z którymi zwracają się Państwo do laryngologa. Warszawa – prywatnie przyjmuję Państwa w gabinecie w samym centrum miasta.

Informacje o stronie:
Id strony:
4405
Dodano do katalogu: 2021-06-18 o godzinie 11:12:49
Wpis w kategorii: Medycyna
Adres www: https://laryngologwarszawa.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: laryngolog warszawa, laryngolog warszawa prywatnie, lekarz laryngolog warszawa, otolaryngolog warszawa, warszawa laryngolog

Medycyna Estetyczna Chorzów

	Green Beauty Clinique jesteśmy kliniką w której wykonujemy wiele różnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. laseroterapii czy kosmetologii. Wszystkie zabiegi "beauty" wykonywane są przez wykwalifikowany personel i kadrę medyczną. Mezoterapia preparatami i osoczem bogatopłytkowym, mezolifting, wolumetria czy stymulatory tkankowe to jedynie część zabiegów oferowanych prze klinikę. Zapraszamy na laseroterapię laserem pikosekundowym lub Co2. Laserowo można skutecznie usunąć niechciany już tatuaż lub makijaż permanentny ale również usuwane są rozstępy, blizny, przebarwienia czy wystające zmiany brodawkowe. Z zakresu kosmetologii proponujemy zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę, szereg zabiegów peelingujących lub skuteczną depilację laserową. Green Beauty Clinique jesteśmy kliniką w której wykonujemy wiele różnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. laseroterapii czy kosmetologii. Wszystkie zabiegi "beauty" wykonywane są przez wykwalifikowany personel i kadrę medyczną. Mezoterapia preparatami i osoczem bogatopłytkowym, mezolifting, wolumetria czy stymulatory tkankowe to jedynie część zabiegów oferowanych prze klinikę. Zapraszamy na laseroterapię laserem pikosekundowym lub Co2. Laserowo można skutecznie usunąć niechciany już tatuaż lub makijaż permanentny ale również usuwane są rozstępy, blizny, przebarwienia czy wystające zmiany brodawkowe. Z zakresu kosmetologii proponujemy zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę, szereg zabiegów peelingujących lub skuteczną depilację laserową.

Informacje o stronie:
Id strony:
4369
Dodano do katalogu: 2021-04-29 o godzinie 11:09:51
Wpis w kategorii: Medycyna
Adres www: https://klinika-laserowa.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: botox, Co2, depilacja, laseroterapia, lipoliza, medycyna, mezoterapia, osocze, tatuaż, wolumetria

Glaucoma.pl

Blog osobosty okulisty dr n. med. Adriana Smędowskiego, poświęcony tematyce jaskry.Blog osobosty okulisty dr n. med. Adriana Smędowskiego, poświęcony tematyce jaskry.

Informacje o stronie:
Id strony:
4213
Dodano do katalogu: 2020-10-26 o godzinie 10:35:37
Wpis w kategorii: Medycyna
Adres www: https://glaucoma.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: adrian smędowski, glaucoma, jaskra, okulista, smędowski, wzrok

King\'s Medicine - Medical Devices

Urządzenia medyczne najwyższej jakości!

- lasery CO2
- lasery do usuwania włosów,
- lasery 980, 1470, 1064, nd yag i inne
- VelaShape
- Hifu
- Fala uderzeniowa

I inne! 

Sprawdź naszą jakość!Urządzenia medyczne najwyższej jakości! - lasery CO2 - lasery do usuwania włosów, - lasery 980, 1470, 1064, nd yag i inne - VelaShape - Hifu - Fala uderzeniowa I inne! Sprawdź naszą jakość!

Informacje o stronie:
Id strony:
4085
Dodano do katalogu: 2020-08-17 o godzinie 22:43:43
Wpis w kategorii: Medycyna
Adres www: http://kingsmedicine.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: nie dodano tagów

Logopeda, psycholog Lublin

Gabinet Logopedyczny mgr Anity Grelewicz to zespół specjalistów, który dokłada wszelkich starań  by pomóc Tobie i Twojemu dziecku  rozwinąć umiejętności komunikacyjne, poznawcze i społeczne. 
W swojej ofercie posiadamy:
-Zajęcia logopedyczne/psychologiczne z dzieckiem w wieku: przedszkolnym i szkolnym (do 14 roku życia) 
-Zajęcia logopedyczne/psychologiczne dla nastolatka 
-Zajęcia logopedyczne (+ możliwość skorzystania z konsultacji psychologa) dla studenta
-Zajęcia logopedyczne dla osoby dorosłej pracującej głosem/ przemawiającej publicznie lub po wypadku
-Zajęcia logopedyczne dla seniora
Spotkania odbywają się indywidualnie, w formie online. Każdy przypadek traktujemy osobno, by jak najlepiej pomóc naszym pacjentom
Zadzwoń: 790 440 396/ 696 440 396. Gabinet Logopedyczny mgr Anity Grelewicz to zespół specjalistów, który dokłada wszelkich starań by pomóc Tobie i Twojemu dziecku rozwinąć umiejętności komunikacyjne, poznawcze i społeczne. W swojej ofercie posiadamy: -Zajęcia logopedyczne/psychologiczne z dzieckiem w wieku: przedszkolnym i szkolnym (do 14 roku życia) -Zajęcia logopedyczne/psychologiczne dla nastolatka -Zajęcia logopedyczne (+ możliwość skorzystania z konsultacji psychologa) dla studenta -Zajęcia logopedyczne dla osoby dorosłej pracującej głosem/ przemawiającej publicznie lub po wypadku -Zajęcia logopedyczne dla seniora Spotkania odbywają się indywidualnie, w formie online. Każdy przypadek traktujemy osobno, by jak najlepiej pomóc naszym pacjentom Zadzwoń: 790 440 396/ 696 440 396.

Informacje o stronie:
Id strony:
4038
Dodano do katalogu: 2020-07-30 o godzinie 12:29:39
Wpis w kategorii: Medycyna
Adres www: https://centrumdajemyslowo.com
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: logopeda dziecięcy lublin, logopeda lublin, logopeda online lublin, logopedia, psycholog lublin

Internetowy Sklep Medyczny i Zielarski dlapacjenta.pl

Dlapacjenta to apteka internetowa, która specjalizuje się w sprzedaży produktów dla branży medycznych oraz zielarskich. Sklep oferuje wiele przydatnych produktów np. defibrylatory. Dlapacjenta to apteka internetowa, która specjalizuje się w sprzedaży produktów dla branży medycznych oraz zielarskich. Sklep oferuje wiele przydatnych produktów np. defibrylatory.

Informacje o stronie:
Id strony:
3964
Dodano do katalogu: 2020-06-14 o godzinie 16:34:51
Wpis w kategorii: Medycyna
Adres www: https://dlapacjenta.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: apteka internetowa, dostawa do domu, medyczny, medyczny sklep, refundacja NFZ, sklep medyczny, z refundacją, zaopatrzenie

Fizjopaluch - nowoczesna fizjoterapia i rehabilitacja Gliwice

FizjoPaluch - to gabinet rehabilitacji, fizjoterapii i masażu w Gliwicach. Leczymy pierwotną przyczynę problemu. Pracujemy z indywidualnym podejściem do pacjenta. W naszej pracy wykorzystujemy elementy terapii manualnej, masażu, osteopatii, igłoterapii. FizjoPaluch - nowoczesna fizjoterapia i rehabilitacja Gliwice.FizjoPaluch - to gabinet rehabilitacji, fizjoterapii i masażu w Gliwicach. Leczymy pierwotną przyczynę problemu. Pracujemy z indywidualnym podejściem do pacjenta. W naszej pracy wykorzystujemy elementy terapii manualnej, masażu, osteopatii, igłoterapii. FizjoPaluch - nowoczesna fizjoterapia i rehabilitacja Gliwice.

Informacje o stronie:
Id strony:
3923
Dodano do katalogu: 2020-05-15 o godzinie 20:40:41
Wpis w kategorii: Medycyna
Adres www: http://www.fizjopaluch.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: ból kręgosłupa gliwice, fizjoterapeuta gliwice, fizjoterapia gliwice, masaż gliwice, masażysta gliwice, osteopatia gliwice, rehabilitacja gliwice, rehabilitant gliwice, terapia manualna gliwice

Dermatolog, endokrynolog, okulista, chirurg, usg szczecin, leczenie wypadania wł

Zespół specjalistów z dziedzin: dermatologia, endokrynologia, okulistyka, radiologia - badanie usg i usg doppler, chirurg, leczenie i diagnostyka wypadania włosów - Szczecin.Zespół specjalistów z dziedzin: dermatologia, endokrynologia, okulistyka, radiologia - badanie usg i usg doppler, chirurg, leczenie i diagnostyka wypadania włosów - Szczecin.

Informacje o stronie:
Id strony:
3903
Dodano do katalogu: 2020-05-07 o godzinie 16:10:25
Wpis w kategorii: Medycyna
Adres www: https://www.dermed.szczecin.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: chirurg, dermatolog, endokrynolog, okulsita, radiolog, szczecin, usg, włosów, wypadanie

Maseczki Antywirusowe Ochronne Jednorazowe - Sklep Internetowy - Sklep AAC Masec

Potrzebne na szybko maseczki, przyłbice, rękawiczki, płyny dezynfekujące? Sklep internetowy z akcesoriami do ochrony przed koronawirusem "AntywirusoweMaseczki.com.pl poleca importowane i krajowe maseczki rękawiczki przyłbice i inne środki antybakteryjne. Przystępne ceny i błyskawiczna realizacja zamówień, 24/7 obsługa. ZapraszamyPotrzebne na szybko maseczki, przyłbice, rękawiczki, płyny dezynfekujące? Sklep internetowy z akcesoriami do ochrony przed koronawirusem "AntywirusoweMaseczki.com.pl poleca importowane i krajowe maseczki rękawiczki przyłbice i inne środki antybakteryjne. Przystępne ceny i błyskawiczna realizacja zamówień, 24/7 obsługa. Zapraszamy

Informacje o stronie:
Id strony:
3874
Dodano do katalogu: 2020-04-19 o godzinie 17:43:42
Wpis w kategorii: Medycyna
Adres www: http://antywirusowemaseczki.com.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: bluzy robocze, fartuchy robocze, kurtki robocze, ochronne, odzież ochronna, odzież robocza, odzieży roboczej, robocze, sklep, sklep odzież robocza, spodnie robocze, tanie robocze, tanie ubrania, ubrania ochronne, ubrania robocze
<< wcześniej
dalej >>
Zobacz wpisy w kategorii w naszym SEO - Darmowym katalogu stron www. Dopisz swoją stronę i zwiększ jej pozycję w wyszukiwarkach. Każdy odnośnik do Twojej strony - to jej wyższa pozycja. Pozycjonowanie za darmo.
Zobacz, wpisy, darmowy katalog stron www, katalog stron www, seo, darmowy, pozycjonowanie za darmo, pozycjonowanie za free, pozycjonowanie
'; Dopisz swoją stronę do katalogu na www.technoble.pl