Kategorie stron:

Wpisy z kategorii Usługi (562)


<< wcześniej
dalej >>


WordPress kurs. Szkoleni.Opieka nad stronami WordPress

Oferujemy szkolenia online z WordPressa, mamy kurs WordPress oraz ebooki. W ofercie także hosting SSD. Jeśli nie rozumiesz czym jest WordPress, warto zainwestować swój czas na naukę nowych rzeczy. Szczególnie jeśli prowadzisz firmę badź sprzedajesz usługi jako osoba prywatna, WordPress jest idealnym rozwiązaniem. Bardzo szybko nauczysz się obsługiwać tego CMSa. Człowiek codziennie się dokształca. W repozytorium WordPressa jest wiele motywów, darmowych i płatnych.  Są także wtyczki, darmowe i płatne. Podczas kursu dowiesz się jaka jest różnica pomiędzy płatnymi i darmowymi motywami oraz wtyczkami. Dowiesz się jak stworzyć od podstaw prostą stronę internetową. W ofercie posiadamy dobry hosting nad dyskach Samsung SSD, Linux. Idealny dla WordPressa. Cenimy jakość i bezpieczeństwo. Szybka strona to podstawa.Oferujemy szkolenia online z WordPressa, mamy kurs WordPress oraz ebooki. W ofercie także hosting SSD. Jeśli nie rozumiesz czym jest WordPress, warto zainwestować swój czas na naukę nowych rzeczy. Szczególnie jeśli prowadzisz firmę badź sprzedajesz usługi jako osoba prywatna, WordPress jest idealnym rozwiązaniem. Bardzo szybko nauczysz się obsługiwać tego CMSa. Człowiek codziennie się dokształca. W repozytorium WordPressa jest wiele motywów, darmowych i płatnych.  Są także wtyczki, darmowe i płatne. Podczas kursu dowiesz się jaka jest różnica pomiędzy płatnymi i darmowymi motywami oraz wtyczkami. Dowiesz się jak stworzyć od podstaw prostą stronę internetową. W ofercie posiadamy dobry hosting nad dyskach Samsung SSD, Linux. Idealny dla WordPressa. Cenimy jakość i bezpieczeństwo. Szybka strona to podstawa.

Informacje o stronie:
Id strony:
3985
Dodano do katalogu: 2020-07-04 o godzinie 14:02:18
Wpis w kategorii: Usługi
Adres www: https://wptraining.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: hosting wordpress, wordpress, wordpress kurs

Projektowanie wnętrz Rzeszów

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem wnętrz mieszkań i domów. 
Duże doświadczenie i wciąż poszerzana wiedza to gwarancja najnowszych trendów we wdrażanych projektach. Celem pracowni jest tworzenie wnętrz spełniających oczekiwania klientów. Każdy z nowych tematów jest dla nas niezwykle istotny, dlatego na etapie realizacji staramy się być z Państwem w miarę możliwości w bezpośrednim kontakcie.Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem wnętrz mieszkań i domów. Duże doświadczenie i wciąż poszerzana wiedza to gwarancja najnowszych trendów we wdrażanych projektach. Celem pracowni jest tworzenie wnętrz spełniających oczekiwania klientów. Każdy z nowych tematów jest dla nas niezwykle istotny, dlatego na etapie realizacji staramy się być z Państwem w miarę możliwości w bezpośrednim kontakcie.

Informacje o stronie:
Id strony:
3966
Dodano do katalogu: 2020-06-15 o godzinie 00:25:57
Wpis w kategorii: Usługi
Adres www: http://mnpracownia.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: aranżacja, pracownia, projektowanie, rzeszów, wnętrz

Company Security Managment Agency - Detektyw Warszawa

Company Security Managment Agency to agencja detektywistyczna, która znajduje się w Warszawie. Firma zajmuje się wywiadem i kontrwywiadem gospodarczym oraz prowadzeniem profesjonalnych audytów bezpieczeństwa. Company Security Managment Agency to agencja detektywistyczna, która znajduje się w Warszawie. Firma zajmuje się wywiadem i kontrwywiadem gospodarczym oraz prowadzeniem profesjonalnych audytów bezpieczeństwa.

Informacje o stronie:
Id strony:
3963
Dodano do katalogu: 2020-06-14 o godzinie 16:30:05
Wpis w kategorii: Usługi
Adres www: https://csmagency.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: agencja bezpieczeństwa, Audyt bezpieczeństwa, csm agency, Cyberberbezpieczeństwo, Detektyw, detektywi, Kontrwywiad, Mediacje, obserwacja, podsłuch, Programy outplacement, Supervising Security, śledzenie, warszawa, Wywiad gospodarczy, zarządzanie bezpieczeństwem, zdrada

PCC POLAND - Szkolenia dla urzędów administracji publicznej

PCCPoland jest firmą, która zajmuje się organizacją szkoleń dla instytucji publicznych np. urzędów miast, stanu cywilnego oraz pracy. Szkolenia mają autorski program, który był tworzony z myślą o tym, aby przekazywał jak najwięcej praktycznych informacji.PCCPoland jest firmą, która zajmuje się organizacją szkoleń dla instytucji publicznych np. urzędów miast, stanu cywilnego oraz pracy. Szkolenia mają autorski program, który był tworzony z myślą o tym, aby przekazywał jak najwięcej praktycznych informacji.

Informacje o stronie:
Id strony:
3962
Dodano do katalogu: 2020-06-14 o godzinie 16:22:51
Wpis w kategorii: Usługi
Adres www: http://pccpoland.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: szkolenia dla urzędów administracji publicznej

Fabryka e-biznesu - Agencja interaktywna Rzeszów

Fabryka e-biznesu jest profesjonalną i cenioną agencją interaktywną. Od lat pomaga polskim przedsiębiorstwom w promowaniu własnych marek oraz zwiększenia ilości klientów.Fabryka e-biznesu jest profesjonalną i cenioną agencją interaktywną. Od lat pomaga polskim przedsiębiorstwom w promowaniu własnych marek oraz zwiększenia ilości klientów.

Informacje o stronie:
Id strony:
3959
Dodano do katalogu: 2020-06-14 o godzinie 16:05:06
Wpis w kategorii: Usługi
Adres www: https://feb.net.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: agencja interaktywna

Dom Pomocy Społecznej w Piotrkowie Kujawskim

Dom Pomocy Społecznej w Piotrkowie Kujawskim przeznaczony jest dla osób chorych przewlekle somatycznie. Zlokalizowany jest w województwie kujawsko-pomorskie, w powiecie radziejowskim.

 

Posiadamy dwa budynki 2-kondygnacyjne połączone łącznikiem. W środku są dwie windy, podjazdy, poręcze wzdłuż korytarzy. Wszystkie elementy są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Dom zapewnia 3 posiłki dziennie, zapewnia się wybór zestawu posiłków lub otrzymania posiłku dodatkowego oraz posiłku dietetycznego, zgodnie ze wskazaniem lekarza. Podstawowe produkty żywnościowe i napoje są dostępne przez całą dobę.Dom Pomocy Społecznej w Piotrkowie Kujawskim przeznaczony jest dla osób chorych przewlekle somatycznie. Zlokalizowany jest w województwie kujawsko-pomorskie, w powiecie radziejowskim. Posiadamy dwa budynki 2-kondygnacyjne połączone łącznikiem. W środku są dwie windy, podjazdy, poręcze wzdłuż korytarzy. Wszystkie elementy są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dom zapewnia 3 posiłki dziennie, zapewnia się wybór zestawu posiłków lub otrzymania posiłku dodatkowego oraz posiłku dietetycznego, zgodnie ze wskazaniem lekarza. Podstawowe produkty żywnościowe i napoje są dostępne przez całą dobę.

Informacje o stronie:
Id strony:
3943
Dodano do katalogu: 2020-06-03 o godzinie 22:02:14
Wpis w kategorii: Usługi
Adres www: http://www.dpspiotrkowkujawski.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: dps Piotrków Kujawski dps Piotrkow Kujawski dom se

Drukarnia Agencja reklamowa Trójwizja Tworzenie Stron WWW

Agencja reklamowa Trójwizja zajmuje się wieloma formami reklamy i promocji w szerokim zakresie. Agencja posiada doświadczony zespół  grafików i programistów co umożliwia kompleksowe przeprowadzanie kampanii reklamowej. Nasz kreatywny zespół działa na polskim rynku od  2008 roku. Oferujemy projektowanie stron internetowych, materiałów graficznych oraz druk wielkoformatowy: wizytówek, ulotek, teczek,  katalogów, banerów itd. W ofercie posiadamy realizację sklepów internetowych oraz dedykowanych rozwiązań. Zrealizowane przez nas strony  internetowe są innowacyjne oraz zgodne z aktualnymi trendami i standardami. Nasze usługi obejmują także oklejanie pojazdów, witryn oraz projektowanie i montaż kasetonów świetlnych. Agencja reklamowa Trójwizja zajmuje się wieloma formami reklamy i promocji w szerokim zakresie. Agencja posiada doświadczony zespół grafików i programistów co umożliwia kompleksowe przeprowadzanie kampanii reklamowej. Nasz kreatywny zespół działa na polskim rynku od 2008 roku. Oferujemy projektowanie stron internetowych, materiałów graficznych oraz druk wielkoformatowy: wizytówek, ulotek, teczek, katalogów, banerów itd. W ofercie posiadamy realizację sklepów internetowych oraz dedykowanych rozwiązań. Zrealizowane przez nas strony internetowe są innowacyjne oraz zgodne z aktualnymi trendami i standardami. Nasze usługi obejmują także oklejanie pojazdów, witryn oraz projektowanie i montaż kasetonów świetlnych.

Informacje o stronie:
Id strony:
3939
Dodano do katalogu: 2020-06-01 o godzinie 15:57:33
Wpis w kategorii: Usługi
Adres www: https://trojwizja.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: druk, drukarnia, katalogi, projektowanie, www

Hostessy i modelki Warszawa, Poznań, Kielce - Agencja Hostess Alternativa

Oferujemy wynajem hostess na wszelkiego rodzaju eventy w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Krakowie oraz Łodzi. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego personelu na swoje wydarzenia to świetnie trafiłeś. Mamy za sobą setki udanych realizacji takich jak targi, konferencje, bankiety oraz promocje produktów. Agencja hostess Alternativa ma w swojej bazie tysiące osób z każdego regionu Polski.Oferujemy wynajem hostess na wszelkiego rodzaju eventy w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Krakowie oraz Łodzi. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego personelu na swoje wydarzenia to świetnie trafiłeś. Mamy za sobą setki udanych realizacji takich jak targi, konferencje, bankiety oraz promocje produktów. Agencja hostess Alternativa ma w swojej bazie tysiące osób z każdego regionu Polski.

Informacje o stronie:
Id strony:
3929
Dodano do katalogu: 2020-05-19 o godzinie 20:41:25
Wpis w kategorii: Usługi
Adres www: https://www.alternativamodels.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: agencja hostess, hostessy, hostessy na targi, wynajem hostess

Otwieranie awaryjne zamków Lublin

Wykonujemy usługi otwierania awaryjnego drzwi i samochodów na terenie Lublina. Dojeżdżamy do klienta 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Od wielu lat pomagamy w tej trudnej sytuacji zatrzaśniętych drzwi lub zgubionych kluczy. Wezwanie odpowiednich fachowców to najlepszy ruch jaki możesz wykonać. Zapraszamy do kontaktu jeśli spotkała Cię taka niecodzienna sytuacja.
Wykonujemy usługi otwierania awaryjnego drzwi i samochodów na terenie Lublina. Dojeżdżamy do klienta 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Od wielu lat pomagamy w tej trudnej sytuacji zatrzaśniętych drzwi lub zgubionych kluczy. Wezwanie odpowiednich fachowców to najlepszy ruch jaki możesz wykonać. Zapraszamy do kontaktu jeśli spotkała Cię taka niecodzienna sytuacja.

Informacje o stronie:
Id strony:
3918
Dodano do katalogu: 2020-05-12 o godzinie 11:28:27
Wpis w kategorii: Usługi
Adres www: http://otwieranie-zamkow.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: awaryjne otwieranie drzwi lublin, awaryjne otwieranie samochodu lublin, pogotowie ślusarskie lublin, pogotowie zamkowe lublin

Zwiększanie efektywności sprzedaży - grupa kreatywna

Jeśli pragniesz rozwijać swoje kompetencje miękkie związane z umiejętność dyskusji z klientem oraz rozwiązywania konfliktów związanych z brakiem akceptacji cen, grupa kreatywna jest właśnie dla Ciebie! Przeprowadzamy profesjonalne szkolenia z zakresu efektywności sprzedaży, który podniosą Twoje wyniki sprzedażowe oraz sprawią, że obroty zwiększą się nawet o 200%. Prowadzimy zajęcia stacjonarne, jak również zajęcia zdalne. Serdecznie zapraszamy!Jeśli pragniesz rozwijać swoje kompetencje miękkie związane z umiejętność dyskusji z klientem oraz rozwiązywania konfliktów związanych z brakiem akceptacji cen, grupa kreatywna jest właśnie dla Ciebie! Przeprowadzamy profesjonalne szkolenia z zakresu efektywności sprzedaży, który podniosą Twoje wyniki sprzedażowe oraz sprawią, że obroty zwiększą się nawet o 200%. Prowadzimy zajęcia stacjonarne, jak również zajęcia zdalne. Serdecznie zapraszamy!

Informacje o stronie:
Id strony:
3906
Dodano do katalogu: 2020-05-08 o godzinie 14:46:23
Wpis w kategorii: Usługi
Adres www: https://grupa-kreatywna.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: Efektywność sprzedaży, szkolenia sprzedażowe
<< wcześniej
dalej >>
Zobacz wpisy w kategorii w naszym SEO - Darmowym katalogu stron www. Dopisz swoją stronę i zwiększ jej pozycję w wyszukiwarkach. Każdy odnośnik do Twojej strony - to jej wyższa pozycja. Pozycjonowanie za darmo.
Zobacz, wpisy, darmowy katalog stron www, katalog stron www, seo, darmowy, pozycjonowanie za darmo, pozycjonowanie za free, pozycjonowanie
'; Dopisz swoją stronę do katalogu na www.technoble.pl