Kategorie stron:

Wpisy z kategorii Organizacje pozarządowe (6)


<< wcześniej
dalej >>


Sklep Charytatywny Z Głębokiej Szuflady

W naszym sklepie znajdą Państwo przedmioty nowe i używane. Współczesne i retro. Pamiątki z przeszłości, stare monety, znaczki, pocztówki i plakaty. Odzież, torebki, wózki dla dzieci, meble, zabawki, książki. I symboliczne ceny. Całkowity uzyskany dochód przeznaczamy na edukację, regularne korepetycje i opiekę świetlicową dla gdyńskiej młodzieży z niezamożnych rodzin. Więc... kupując - pomagasz. Tu możesz przynieść, nietrafione prezenty, artykuły domowe, niepotrzebny sprzęt AGD, meble i rzeczy, które zalegają Ci w szafie. Damy im nowe życie!W naszym sklepie znajdą Państwo przedmioty nowe i używane. Współczesne i retro. Pamiątki z przeszłości, stare monety, znaczki, pocztówki i plakaty. Odzież, torebki, wózki dla dzieci, meble, zabawki, książki. I symboliczne ceny. Całkowity uzyskany dochód przeznaczamy na edukację, regularne korepetycje i opiekę świetlicową dla gdyńskiej młodzieży z niezamożnych rodzin. Więc... kupując - pomagasz. Tu możesz przynieść, nietrafione prezenty, artykuły domowe, niepotrzebny sprzęt AGD, meble i rzeczy, które zalegają Ci w szafie. Damy im nowe życie!

Informacje o stronie:
Id strony:
4224
Dodano do katalogu: 2020-11-03 o godzinie 10:50:52
Wpis w kategorii: Organizacje pozarządowe
Adres www: https://www.fundacjafly.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: drugie życie przedmiotów, Gdynia sklep charytatywny, gdzie oddać meble, gdzie oddać rzeczy w gdyni

Bank Żywności w Siedlcach

Idea Banku Żywności opiera się na prostych założeniach: ograniczenie niedożywienia poprzez racjonalne zagospodarowanie nadwyżek żywności oraz zapobieganie zjawisku jej marnowania. Wszystkie działania podejmowane przez Bank u swych fundamentów posiadają te właśnie cele. Wiąże się to bezpośrednio z niesieniem pomocy najbardziej potrzebującym.Idea Banku Żywności opiera się na prostych założeniach: ograniczenie niedożywienia poprzez racjonalne zagospodarowanie nadwyżek żywności oraz zapobieganie zjawisku jej marnowania. Wszystkie działania podejmowane przez Bank u swych fundamentów posiadają te właśnie cele. Wiąże się to bezpośrednio z niesieniem pomocy najbardziej potrzebującym.

Informacje o stronie:
Id strony:
2391
Dodano do katalogu: 2016-11-18 o godzinie 09:34:02
Wpis w kategorii: Organizacje pozarządowe
Adres www: http://bankzywnoscisiedlce.weebly.com
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: Bank, Siedlcach, w, Żywności

Ochotnicza Straż Pożarna w Nurzynie

Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Nurzynie. Aktualności, zdarzenia, akcje.Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Nurzynie. Aktualności, zdarzenia, akcje.

Informacje o stronie:
Id strony:
2389
Dodano do katalogu: 2016-11-16 o godzinie 11:32:10
Wpis w kategorii: Organizacje pozarządowe
Adres www: http://osp.nurzyna.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: aktualności, Celiński, Dębowica, mundur, Nurzyna, Nurzyński, Ochotnicza, odznaczenia, OSP, pożar, Pożarna, Straż, Strażak, Trzebieszów

Gmina Koszyce &#8211; Strona mieszkańców gminy Koszyce

Serwis internetowy GminaKoszyce.com to niezależna platforma wymiany informacji o sprawach dotyczących gminy Koszyce i jej mieszkańców. Jej głównym celem jest prezentowanie pomijanych przez lokalne władze treści i informacji, które mogą zainteresować mieszkańców gminy Koszyce.

Każdy może zaproponować teksty lub tematy do opublikowania na www.GminaKoszyce.com.

Napisz do nas na adres email: info@gminakoszyce.comSerwis internetowy GminaKoszyce.com to niezależna platforma wymiany informacji o sprawach dotyczących gminy Koszyce i jej mieszkańców. Jej głównym celem jest prezentowanie pomijanych przez lokalne władze treści i informacji, które mogą zainteresować mieszkańców gminy Koszyce. Każdy może zaproponować teksty lub tematy do opublikowania na www.GminaKoszyce.com. Napisz do nas na adres email: info@gminakoszyce.com

Informacje o stronie:
Id strony:
1777
Dodano do katalogu: 2016-03-04 o godzinie 02:24:11
Wpis w kategorii: Organizacje pozarządowe
Adres www: http://www.GminaKoszyce.com
Google PageRank: PageRank=
Tagi: gmina Koszyce, gminakoszyce, Koszyce

Fundacja Kobiety Nauki Polska Sieć Kobiet Nauki

KobietyNauki.org oraz fanpage Polskiej Sieci Kobiet Nauki na Facebooku ma być w naszym zamyśle  miejscem w przestrzeni wirtualnej, gdzie będziemy mogły podzielić się swoimi doświadczeniami oraz nawiązać kontakty. Liczymy, że pozwoli nam to rozwinąć współpracę w różnych obszarach, inspirować się wzajemnie, a także poszukiwać partnerek/partnerów do wspólnych projektów naukowych.
Pragniemy również, aby dzięki możliwościom, jakie dają nam nowe technologie, bez względu na dzielące nas odległości, możliwe było wzajemne wspieranie naszych inicjatyw i projektów. Naszym celem jest popularyzowanie osiągnięć polskich badaczek oraz wspieranie naukowczyń na każdym etapie rozwoju ich kariery. Fundacja promuje organizacje, których celami statutowymi są: działalność naukowa, naukowo-techniczna, oświatowa, wydawnicza, kulturalna, m.in. poprzez akcje patronackie oraz kampanie promocyjne. KobietyNauki.org oraz fanpage Polskiej Sieci Kobiet Nauki na Facebooku ma być w naszym zamyśle miejscem w przestrzeni wirtualnej, gdzie będziemy mogły podzielić się swoimi doświadczeniami oraz nawiązać kontakty. Liczymy, że pozwoli nam to rozwinąć współpracę w różnych obszarach, inspirować się wzajemnie, a także poszukiwać partnerek/partnerów do wspólnych projektów naukowych. Pragniemy również, aby dzięki możliwościom, jakie dają nam nowe technologie, bez względu na dzielące nas odległości, możliwe było wzajemne wspieranie naszych inicjatyw i projektów. Naszym celem jest popularyzowanie osiągnięć polskich badaczek oraz wspieranie naukowczyń na każdym etapie rozwoju ich kariery. Fundacja promuje organizacje, których celami statutowymi są: działalność naukowa, naukowo-techniczna, oświatowa, wydawnicza, kulturalna, m.in. poprzez akcje patronackie oraz kampanie promocyjne.

Informacje o stronie:
Id strony:
1556
Dodano do katalogu: 2016-01-02 o godzinie 21:41:23
Wpis w kategorii: Organizacje pozarządowe
Adres www: http://www.kobietynauki.org
Google PageRank: PageRank=
Tagi: badaczki, ekspertki, fundacja, Kobiety Nauki, nauka

Forum But w Butonierce

But w Butonierce BSC to stowarzyszenie, które skupia miłośników klasycznej elegancji. Promujemy nie tylko elegancki wizerunek, lecz także postawę i nastawienie wobec życia – etykietę i savoir vivre.

stowarzyszenieWspieramy rzemieślników oraz sprzedawców towarów i usług, dla których jakość i zadowolenie klienta są priorytetem. Żyjąc w czasach masowej produkcji, staramy się odkrywać tych niewielu pozostałych, tajemniczych mistrzów interesujących nas profesji związanych z elegancją i stylem życia.But w Butonierce BSC to stowarzyszenie, które skupia miłośników klasycznej elegancji. Promujemy nie tylko elegancki wizerunek, lecz także postawę i nastawienie wobec życia – etykietę i savoir vivre. stowarzyszenieWspieramy rzemieślników oraz sprzedawców towarów i usług, dla których jakość i zadowolenie klienta są priorytetem. Żyjąc w czasach masowej produkcji, staramy się odkrywać tych niewielu pozostałych, tajemniczych mistrzów interesujących nas profesji związanych z elegancją i stylem życia.

Informacje o stronie:
Id strony:
603
Dodano do katalogu: 2014-05-14 o godzinie 08:33:43
Wpis w kategorii: Organizacje pozarządowe
Adres www: http://forum.butwbutonierce.pl/
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: garnitur, marynarka, moda męska
<< wcześniej
dalej >>
Zobacz wpisy w kategorii w naszym SEO - Darmowym katalogu stron www. Dopisz swoją stronę i zwiększ jej pozycję w wyszukiwarkach. Każdy odnośnik do Twojej strony - to jej wyższa pozycja. Pozycjonowanie za darmo.
Zobacz, wpisy, darmowy katalog stron www, katalog stron www, seo, darmowy, pozycjonowanie za darmo, pozycjonowanie za free, pozycjonowanie
'; Dopisz swoją stronę do katalogu na www.technoble.pl