Kategorie stron:

Wpisy z kategorii Sztuka (12)


<< wcześniej
dalej >>


Projektowanie wnętrz Architektura MM | Tarnów

Zapraszamy na stronę biura projektowego M&M, które działa na terenie Tarnowa i Krakowa. Zajdziesz tu nasze projekty wnętrz, architektury, wzornictwa. Nasz zespół to architekt Magdalena Stano absolwentka politechniki krakowskiej i ASP w Krakowie oraz Maciej Zabawa absolwent ASP w Krakowie.Zapraszamy na stronę biura projektowego M&M, które działa na terenie Tarnowa i Krakowa. Zajdziesz tu nasze projekty wnętrz, architektury, wzornictwa. Nasz zespół to architekt Magdalena Stano absolwentka politechniki krakowskiej i ASP w Krakowie oraz Maciej Zabawa absolwent ASP w Krakowie.

Informacje o stronie:
Id strony:
3248
Dodano do katalogu: 2018-08-09 o godzinie 15:44:34
Wpis w kategorii: Sztuka
Adres www: http://www.architektura-mm.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: projektowanie architektury, aranżowanie wnętrz, architekt, architekt Tarnów, architekt urbanista, Architektura, artyści Tarnowa, biuro projektowe i galeria sztuki, biuro projektowe Tarnów, galeria, galeria autorska, galeria sztuki, Galeria sztuki w Tarnowie, galeria sztuki współczesnej, galeria Tarnów, malarstwo, projektowanie lokalik usługowych, projektowanie przestrzeni publicznych, projektowanie wnętrz, projektowanie wnętrz, projektowanie wnętrz Tarnów, sztuka, Tarnów, Wałowa, Wałowa Tarnów, współcześni artyści Tarnowa

Książki - Strona popularyzująca dobre książki

Książki dla dzieci doskonale nadają się na upominek. Jeżeli nie wiemy co kupić dziecku na Święta, czy na urodziny, to książka zawsze powinna być dobrym wyborem. Jest połączeniem rzeczy mądrej z rozrywką. Nie bez powodu sprzedaż książek znacznie wzrasta w czasie przedświątecznym. Sporo dorosłych chce wydać swoje środki w księgarni. Czytanie ma nadzyczajnie pozytywny wpływ na umysł młodego człowieka. Nie sposób zastąpić czytania. Jest to umiejętność, z której człowiek czerpie przez cały czas. Im lepiej dziecko nauczy się czytać tym lepiej będzie zdobywać wiedzę szkolną. Czytanie oprócz tego: rozwija słuch, mowę i wzrok, ćwiczy pamięć fotograficzną zapobiegając jej wygaśnięciu, uczy zauważania szczegółów, zapobiega dysleksji i problemom w nauce. Które książki polecić? Wygląda na to, że każdy musi sam podjąć decyzję co go pociąga. W książce dziecięcej są różne mody. Aktualnie na czasie stają się powieści, w których młodzi bohaterowie odkrywają tajemnice kryminalne.Książki dla dzieci doskonale nadają się na upominek. Jeżeli nie wiemy co kupić dziecku na Święta, czy na urodziny, to książka zawsze powinna być dobrym wyborem. Jest połączeniem rzeczy mądrej z rozrywką. Nie bez powodu sprzedaż książek znacznie wzrasta w czasie przedświątecznym. Sporo dorosłych chce wydać swoje środki w księgarni. Czytanie ma nadzyczajnie pozytywny wpływ na umysł młodego człowieka. Nie sposób zastąpić czytania. Jest to umiejętność, z której człowiek czerpie przez cały czas. Im lepiej dziecko nauczy się czytać tym lepiej będzie zdobywać wiedzę szkolną. Czytanie oprócz tego: rozwija słuch, mowę i wzrok, ćwiczy pamięć fotograficzną zapobiegając jej wygaśnięciu, uczy zauważania szczegółów, zapobiega dysleksji i problemom w nauce. Które książki polecić? Wygląda na to, że każdy musi sam podjąć decyzję co go pociąga. W książce dziecięcej są różne mody. Aktualnie na czasie stają się powieści, w których młodzi bohaterowie odkrywają tajemnice kryminalne.

Informacje o stronie:
Id strony:
2704
Dodano do katalogu: 2017-04-14 o godzinie 13:41:44
Wpis w kategorii: Sztuka
Adres www: http://ksiazki.me.pn
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: dobre książki, książki, książki dla dzieci

Dobre książki - blog

Strona zawiera informacje o dobrych książkach. Nie da się zastąpić czytania. Jest to umiejętność, z której człowiek korzysta przez całe życie. Im prędzej młody człowiek nauczy się czytać tym lepiej będzie pochłaniać wiedzę szkolną. Czytanie ponadto: rozwija słuch, mowę i wzrok, ćwiczy pamięć fotograficzną zapobiegając jej wygaśnięciu, uczy zauważania szczegółów, zapobiega dysleksji i kłopotom w nauce. Wyszukanie dobrej książki dla młodzieży potrafi przysporzyć kłopotów. Jest sporo propozycji, które mogą wydawać się ciekawe. Należałoby jednak przeczytać chociaż fragment lub polegać na opinii zaufanej osoby. Książki dla dzieci świetnie nadają się na podarunek. Jeżeli nie mamy pomysłu co kupić dziecku na Gwiazdkę, czy na urodziny, to książka często będzie znakomitym wyborem. Jest połączeniem rzeczy rozwijającej z zabawą. Strona zawiera informacje o dobrych książkach. Nie da się zastąpić czytania. Jest to umiejętność, z której człowiek korzysta przez całe życie. Im prędzej młody człowiek nauczy się czytać tym lepiej będzie pochłaniać wiedzę szkolną. Czytanie ponadto: rozwija słuch, mowę i wzrok, ćwiczy pamięć fotograficzną zapobiegając jej wygaśnięciu, uczy zauważania szczegółów, zapobiega dysleksji i kłopotom w nauce. Wyszukanie dobrej książki dla młodzieży potrafi przysporzyć kłopotów. Jest sporo propozycji, które mogą wydawać się ciekawe. Należałoby jednak przeczytać chociaż fragment lub polegać na opinii zaufanej osoby. Książki dla dzieci świetnie nadają się na podarunek. Jeżeli nie mamy pomysłu co kupić dziecku na Gwiazdkę, czy na urodziny, to książka często będzie znakomitym wyborem. Jest połączeniem rzeczy rozwijającej z zabawą.

Informacje o stronie:
Id strony:
2688
Dodano do katalogu: 2017-04-14 o godzinie 12:53:22
Wpis w kategorii: Sztuka
Adres www: http://ksiazki.topkultura.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: ciekawe książki, dobre książki, książki, polecane książki

MAXSHOT - Fotografia okolicznościowa, produktowa, packshot POZNAŃ

Fotografia okolicznościowa POZNAŃ, profesjonalny PACKSHOT. Sesja fotograficzna, studio. FOTOGRAF ślubny na Twoje wesele. Historie dobrze opowiedziane.Fotografia okolicznościowa POZNAŃ, profesjonalny PACKSHOT. Sesja fotograficzna, studio. FOTOGRAF ślubny na Twoje wesele. Historie dobrze opowiedziane.

Informacje o stronie:
Id strony:
2665
Dodano do katalogu: 2017-04-04 o godzinie 15:07:45
Wpis w kategorii: Sztuka
Adres www: http://maxshot.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: blog fotograficzny packshot, fotograf, fotografia, fotografia biznesowa, fotografia okolicznościowa, fotografia portretowa, fotografia produktowa, fotografia ślubne, packshot, Poznań, produktowa, reportaż ślubny, sesje fotograficzne, street photography, studio fotograficzne, wesele

Nowinki Młodego Pisarza

Publikacja amatorskiej twórczości literackiej na wiele sposobów.Publikacja amatorskiej twórczości literackiej na wiele sposobów.

Informacje o stronie:
Id strony:
2300
Dodano do katalogu: 2016-10-01 o godzinie 02:07:54
Wpis w kategorii: Sztuka
Adres www: https://onliniak.ct8.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: opowiadania, poezja, publikacja, wiersze

Darmowe Castingi dla dzieci i dorosłych - Casting za darmo dla każdego! - Darmow

Darmowe Castingi dla każdego! Weź udział w darmowym castingu - gra w filmie, serialu reklamie i innych produkcjach. Weź udział i zostań aktorem już teraz!Darmowe Castingi dla każdego! Weź udział w darmowym castingu - gra w filmie, serialu reklamie i innych produkcjach. Weź udział i zostań aktorem już teraz!

Informacje o stronie:
Id strony:
2186
Dodano do katalogu: 2016-08-11 o godzinie 10:59:11
Wpis w kategorii: Sztuka
Adres www: http://darmowecastingi.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: darmowe castingi

Pracownia Rzeźbiarska Olszańska

Pracownia Artystyczna Barbara Olszańska-Żywalewska proponuje niebanalne, jedyne w swoim rodzaju rzeźby i obrazy. W niewielkiej pracowni, techniką własną za pomocą rąk i bardzo dużej wyobraźni, powstają prawdziwe dzieła sztuki. Barbara Olszańska trudni się głównie rzeźbą w naturalnym drewnie oraz malarstwem. Wszystkie inspiracje do swoich prac czerpie z natury i otoczenia. Do wykonania swoich prac używa materiałów najwyższej jakości. W kręgu zainteresowań artystki znajduje się także lalkarstwo, batik oraz rysunek. Pracownia Artystyczna Barbara Olszańska-Żywalewska proponuje niebanalne, jedyne w swoim rodzaju rzeźby i obrazy. W niewielkiej pracowni, techniką własną za pomocą rąk i bardzo dużej wyobraźni, powstają prawdziwe dzieła sztuki. Barbara Olszańska trudni się głównie rzeźbą w naturalnym drewnie oraz malarstwem. Wszystkie inspiracje do swoich prac czerpie z natury i otoczenia. Do wykonania swoich prac używa materiałów najwyższej jakości. W kręgu zainteresowań artystki znajduje się także lalkarstwo, batik oraz rysunek.

Informacje o stronie:
Id strony:
1735
Dodano do katalogu: 2016-02-22 o godzinie 20:36:39
Wpis w kategorii: Sztuka
Adres www: http://olszanska.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: batik, lalkarstwo, malarstwo, pracownia artystyczna, rzeźba

Antico.pl - Ogólnopolska Giełda Antyków i Staroci

Antico.pl to internetowa giełda antyków i staroci.  Serwis umożliwia bezpłatne wystawianie przedmiotów i usług w postaci publikowanych ogłoszeń oraz aukcji. W naszym serwisie wystawią i znajdą Państwo antyki, starocie, kolekcje, rękodzieła, meble, numizmatykę, antykwariat, militaria, porcelanę, zegary, sztukę, obrazy i bibeloty, pocztówki, ceramikę.  Obecnie istnieje możliwość darmowego wystawiania przedmiotów nawet na 90 dni.  Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu i zapoznania się z ofertą.Antico.pl to internetowa giełda antyków i staroci. Serwis umożliwia bezpłatne wystawianie przedmiotów i usług w postaci publikowanych ogłoszeń oraz aukcji. W naszym serwisie wystawią i znajdą Państwo antyki, starocie, kolekcje, rękodzieła, meble, numizmatykę, antykwariat, militaria, porcelanę, zegary, sztukę, obrazy i bibeloty, pocztówki, ceramikę. Obecnie istnieje możliwość darmowego wystawiania przedmiotów nawet na 90 dni. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu i zapoznania się z ofertą.

Informacje o stronie:
Id strony:
1363
Dodano do katalogu: 2015-10-28 o godzinie 14:07:56
Wpis w kategorii: Sztuka
Adres www: http://antico.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: Antico, antyk, antyk giełda, antyki, antykwariat, aukcje, bibeloty, filatelistyka, galeria, galeria antyków, giełda, giełda staroci, giełda zegarów, internetowa giełda antyków., kolekcje, meble, militaria, numizmatyka, obrazy, ogłoszenia, porcelana, rękodzieła, rynek, rynek staroci, stare meble, stare meble antyki, starocie, sztuka, zegary

MEDALIERSTWO KULEJ - Odlewnictwo medali

Jesteśmy odlewnią metali nieżelaznych, wykonujemy odlewy dla wielu branż. Z pasji i zamiłowania właściciela do sportu, wielokrotnie byliśmy organizatorami zawodów sportowych, gdzie po raz pierwszy mieliśmy przyjemność zaprezentowania medali własnej produkcji. Obecnie nasze wyroby zyskały uznanie wśród czołowych organizatorów imprez sportowych w całej Polsce.Jesteśmy odlewnią metali nieżelaznych, wykonujemy odlewy dla wielu branż. Z pasji i zamiłowania właściciela do sportu, wielokrotnie byliśmy organizatorami zawodów sportowych, gdzie po raz pierwszy mieliśmy przyjemność zaprezentowania medali własnej produkcji. Obecnie nasze wyroby zyskały uznanie wśród czołowych organizatorów imprez sportowych w całej Polsce.

Informacje o stronie:
Id strony:
1304
Dodano do katalogu: 2015-10-09 o godzinie 22:13:49
Wpis w kategorii: Sztuka
Adres www: http://www.medale.kulej.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: ciśnieniowa, kokil, kokile, kulej, medal, medale, medalierstwo, odlewnia

Blog Finezja i Fantazja Rękodzieło

Finezja i Fantazja jest to blog w którym znajdziecie mnóstwo pięknych ozdób wykonanych metodą decoupage oraz wiele innych pomysłowych rzeczy np. kartki okolicznościowe własnoręcznie robione od podstaw, odnawianie starych mebli przy użyciu różnych metod, ozdoby świąteczne różnego rodzaju, od bombek po zawieszki na drzwi , małe choineczki, drzewka z bombek itp.Znajdziecie tu inspiracje na prezenty dla swoich najbliższych.ZapraszamFinezja i Fantazja jest to blog w którym znajdziecie mnóstwo pięknych ozdób wykonanych metodą decoupage oraz wiele innych pomysłowych rzeczy np. kartki okolicznościowe własnoręcznie robione od podstaw, odnawianie starych mebli przy użyciu różnych metod, ozdoby świąteczne różnego rodzaju, od bombek po zawieszki na drzwi , małe choineczki, drzewka z bombek itp.Znajdziecie tu inspiracje na prezenty dla swoich najbliższych.Zapraszam

Informacje o stronie:
Id strony:
1232
Dodano do katalogu: 2015-09-05 o godzinie 18:21:47
Wpis w kategorii: Sztuka
Adres www: http://finezjaifantazja.blogspot.com
Google PageRank: PageRank=
Tagi: blog, bombki, choinka, decoupage, drzewko z bombek, fantazja, finezja i fantazja, finzja, kartki, kartki urodzinowe, meble, odnawianie meblo, ozdoba, ozdoby, święta, święta, wielkanoc
<< wcześniej
dalej >>
Zobacz wpisy w kategorii w naszym SEO - Darmowym katalogu stron www. Dopisz swoją stronę i zwiększ jej pozycję w wyszukiwarkach. Każdy odnośnik do Twojej strony - to jej wyższa pozycja. Pozycjonowanie za darmo.
Zobacz, wpisy, darmowy katalog stron www, katalog stron www, seo, darmowy, pozycjonowanie za darmo, pozycjonowanie za free, pozycjonowanie
'; Dopisz swoją stronę do katalogu na www.technoble.pl