Kategorie stron:

Wpisy z kategorii Sztuka (14)


<< wcześniej
dalej >>


Fotografia ślubna, Piotr Nowak - Podkarpackie

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą usług w zakresie fotografii ślubnej. Nazywam się Piotr Nowak i od kilku lat zajmuję się fotografowaniem ślubów. Wykonuje głównie piękne i niepowtarzalne reportaże ślubne, sesje narzeczonych i przede wszystkim zdjęcia ślubne. Moją specjalnością jest subtelna, estetyczna fotografia oddająca w pełni naturalną atmosferę. Uważam, że dzięki temu moje zdjęcia stają się ponadczasowe i nigdy nie tracą na wartości pomimo upływu czasu. W mojej pracy szczególną uwagę zwracam na detale, dlatego też każde moje zdjęcia nim zostaną oddane w państwa ręce, ulegają starannej obróbce, dzięki temu w ramach usługi mogą się państwo spodziewać czegoś naprawdę wyjątkowego. Zapraszam więc na moją stronę w celu zapoznania się z moim dotychczasowym portfolio i skorzystania z moich usług!Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą usług w zakresie fotografii ślubnej. Nazywam się Piotr Nowak i od kilku lat zajmuję się fotografowaniem ślubów. Wykonuje głównie piękne i niepowtarzalne reportaże ślubne, sesje narzeczonych i przede wszystkim zdjęcia ślubne. Moją specjalnością jest subtelna, estetyczna fotografia oddająca w pełni naturalną atmosferę. Uważam, że dzięki temu moje zdjęcia stają się ponadczasowe i nigdy nie tracą na wartości pomimo upływu czasu. W mojej pracy szczególną uwagę zwracam na detale, dlatego też każde moje zdjęcia nim zostaną oddane w państwa ręce, ulegają starannej obróbce, dzięki temu w ramach usługi mogą się państwo spodziewać czegoś naprawdę wyjątkowego. Zapraszam więc na moją stronę w celu zapoznania się z moim dotychczasowym portfolio i skorzystania z moich usług!

Informacje o stronie:
Id strony:
3509
Dodano do katalogu: 2019-05-19 o godzinie 01:06:30
Wpis w kategorii: Sztuka
Adres www: http://www.framesoflove.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: fotografia ślubna podkarpacie, fotoreportaż weselny, ślubna sesja zdjęciowa, ślubne sesje zdjęciowe, zdjęcia ślubne podkarpackie

Clemens - Internetowy Dom Aukcyjny

Clemens to nowy, innowacyjny portal aukcyjny, który umożliwia swoim użytkownikom sprzedaż różnego rodzaju dóbr luksusowych. Na swojej platformie handlowej skupiamy przede wszystkim starannie wyselekcjonowane, najlepsze w Polsce galerie sztuki, salony sztuki, domy aukcyjne, antykwariaty, salony numizmatyczne, salony jubilerskie, ekskluzywne butiki oraz wąsko wyspecjalizowanych dealerów i specjalistyczne sklepy. Każda nowo zgłoszona do nas oferta sprzedaży nim zostanie opublikowana jest weryfikowana. Clemens powstał w 2014 roku jako galeria sztuki, a następnie dom aukcyjny online – prezentujący głównie ofertę malarstwa polskiego i europejskiego. Po ponad trzech latach prac i udoskonalania naszego systemu aukcyjnego, zaprzestaliśmy przyjmowania do sprzedaży obiektów od klientów indywidualnych i tym samym staliśmy się wyłącznie pośrednikiem, udostępniając naszą platformę handlową wybranym podmiotom gospodarczym. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą.Clemens to nowy, innowacyjny portal aukcyjny, który umożliwia swoim użytkownikom sprzedaż różnego rodzaju dóbr luksusowych. Na swojej platformie handlowej skupiamy przede wszystkim starannie wyselekcjonowane, najlepsze w Polsce galerie sztuki, salony sztuki, domy aukcyjne, antykwariaty, salony numizmatyczne, salony jubilerskie, ekskluzywne butiki oraz wąsko wyspecjalizowanych dealerów i specjalistyczne sklepy. Każda nowo zgłoszona do nas oferta sprzedaży nim zostanie opublikowana jest weryfikowana. Clemens powstał w 2014 roku jako galeria sztuki, a następnie dom aukcyjny online – prezentujący głównie ofertę malarstwa polskiego i europejskiego. Po ponad trzech latach prac i udoskonalania naszego systemu aukcyjnego, zaprzestaliśmy przyjmowania do sprzedaży obiektów od klientów indywidualnych i tym samym staliśmy się wyłącznie pośrednikiem, udostępniając naszą platformę handlową wybranym podmiotom gospodarczym. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą.

Informacje o stronie:
Id strony:
3474
Dodano do katalogu: 2019-04-03 o godzinie 19:43:12
Wpis w kategorii: Sztuka
Adres www: http://www.clemens.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: aukcje dzieł sztuki, clemens, dobra luksusowe, dom aukcyjny clemens, dom aukcyjny online clemens, dzieła sztuki, luksusowe aukcje

Projektowanie wnętrz Architektura MM | Tarnów

Zapraszamy na stronę biura projektowego M&M, które działa na terenie Tarnowa i Krakowa. Zajdziesz tu nasze projekty wnętrz, architektury, wzornictwa. Nasz zespół to architekt Magdalena Stano absolwentka politechniki krakowskiej i ASP w Krakowie oraz Maciej Zabawa absolwent ASP w Krakowie.Zapraszamy na stronę biura projektowego M&M, które działa na terenie Tarnowa i Krakowa. Zajdziesz tu nasze projekty wnętrz, architektury, wzornictwa. Nasz zespół to architekt Magdalena Stano absolwentka politechniki krakowskiej i ASP w Krakowie oraz Maciej Zabawa absolwent ASP w Krakowie.

Informacje o stronie:
Id strony:
3248
Dodano do katalogu: 2018-08-09 o godzinie 15:44:34
Wpis w kategorii: Sztuka
Adres www: http://www.architektura-mm.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: aranżowanie wnętrz, architekt, architekt Tarnów, architekt urbanista, Architektura, artyści Tarnowa, biuro projektowe i galeria sztuki, biuro projektowe Tarnów, galeria, galeria autorska, galeria sztuki, Galeria sztuki w Tarnowie, galeria sztuki współczesnej, galeria Tarnów, malarstwo, projektowanie architektury, projektowanie lokalik usługowych, projektowanie przestrzeni publicznych, projektowanie wnętrz, projektowanie wnętrz, projektowanie wnętrz Tarnów, sztuka, Tarnów, Wałowa, Wałowa Tarnów, współcześni artyści Tarnowa

Książki - Strona popularyzująca dobre książki

Książki dla dzieci doskonale nadają się na upominek. Jeżeli nie wiemy co kupić dziecku na Święta, czy na urodziny, to książka zawsze powinna być dobrym wyborem. Jest połączeniem rzeczy mądrej z rozrywką. Nie bez powodu sprzedaż książek znacznie wzrasta w czasie przedświątecznym. Sporo dorosłych chce wydać swoje środki w księgarni. Czytanie ma nadzyczajnie pozytywny wpływ na umysł młodego człowieka. Nie sposób zastąpić czytania. Jest to umiejętność, z której człowiek czerpie przez cały czas. Im lepiej dziecko nauczy się czytać tym lepiej będzie zdobywać wiedzę szkolną. Czytanie oprócz tego: rozwija słuch, mowę i wzrok, ćwiczy pamięć fotograficzną zapobiegając jej wygaśnięciu, uczy zauważania szczegółów, zapobiega dysleksji i problemom w nauce. Które książki polecić? Wygląda na to, że każdy musi sam podjąć decyzję co go pociąga. W książce dziecięcej są różne mody. Aktualnie na czasie stają się powieści, w których młodzi bohaterowie odkrywają tajemnice kryminalne.Książki dla dzieci doskonale nadają się na upominek. Jeżeli nie wiemy co kupić dziecku na Święta, czy na urodziny, to książka zawsze powinna być dobrym wyborem. Jest połączeniem rzeczy mądrej z rozrywką. Nie bez powodu sprzedaż książek znacznie wzrasta w czasie przedświątecznym. Sporo dorosłych chce wydać swoje środki w księgarni. Czytanie ma nadzyczajnie pozytywny wpływ na umysł młodego człowieka. Nie sposób zastąpić czytania. Jest to umiejętność, z której człowiek czerpie przez cały czas. Im lepiej dziecko nauczy się czytać tym lepiej będzie zdobywać wiedzę szkolną. Czytanie oprócz tego: rozwija słuch, mowę i wzrok, ćwiczy pamięć fotograficzną zapobiegając jej wygaśnięciu, uczy zauważania szczegółów, zapobiega dysleksji i problemom w nauce. Które książki polecić? Wygląda na to, że każdy musi sam podjąć decyzję co go pociąga. W książce dziecięcej są różne mody. Aktualnie na czasie stają się powieści, w których młodzi bohaterowie odkrywają tajemnice kryminalne.

Informacje o stronie:
Id strony:
2704
Dodano do katalogu: 2017-04-14 o godzinie 13:41:44
Wpis w kategorii: Sztuka
Adres www: http://ksiazki.me.pn
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: dobre książki, książki, książki dla dzieci

Dobre książki - blog

Strona zawiera informacje o dobrych książkach. Nie da się zastąpić czytania. Jest to umiejętność, z której człowiek korzysta przez całe życie. Im prędzej młody człowiek nauczy się czytać tym lepiej będzie pochłaniać wiedzę szkolną. Czytanie ponadto: rozwija słuch, mowę i wzrok, ćwiczy pamięć fotograficzną zapobiegając jej wygaśnięciu, uczy zauważania szczegółów, zapobiega dysleksji i kłopotom w nauce. Wyszukanie dobrej książki dla młodzieży potrafi przysporzyć kłopotów. Jest sporo propozycji, które mogą wydawać się ciekawe. Należałoby jednak przeczytać chociaż fragment lub polegać na opinii zaufanej osoby. Książki dla dzieci świetnie nadają się na podarunek. Jeżeli nie mamy pomysłu co kupić dziecku na Gwiazdkę, czy na urodziny, to książka często będzie znakomitym wyborem. Jest połączeniem rzeczy rozwijającej z zabawą. Strona zawiera informacje o dobrych książkach. Nie da się zastąpić czytania. Jest to umiejętność, z której człowiek korzysta przez całe życie. Im prędzej młody człowiek nauczy się czytać tym lepiej będzie pochłaniać wiedzę szkolną. Czytanie ponadto: rozwija słuch, mowę i wzrok, ćwiczy pamięć fotograficzną zapobiegając jej wygaśnięciu, uczy zauważania szczegółów, zapobiega dysleksji i kłopotom w nauce. Wyszukanie dobrej książki dla młodzieży potrafi przysporzyć kłopotów. Jest sporo propozycji, które mogą wydawać się ciekawe. Należałoby jednak przeczytać chociaż fragment lub polegać na opinii zaufanej osoby. Książki dla dzieci świetnie nadają się na podarunek. Jeżeli nie mamy pomysłu co kupić dziecku na Gwiazdkę, czy na urodziny, to książka często będzie znakomitym wyborem. Jest połączeniem rzeczy rozwijającej z zabawą.

Informacje o stronie:
Id strony:
2688
Dodano do katalogu: 2017-04-14 o godzinie 12:53:22
Wpis w kategorii: Sztuka
Adres www: http://ksiazki.topkultura.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: ciekawe książki, dobre książki, książki, polecane książki

MAXSHOT - Fotografia okolicznościowa, produktowa, packshot POZNAŃ

Fotografia okolicznościowa POZNAŃ, profesjonalny PACKSHOT. Sesja fotograficzna, studio. FOTOGRAF ślubny na Twoje wesele. Historie dobrze opowiedziane.Fotografia okolicznościowa POZNAŃ, profesjonalny PACKSHOT. Sesja fotograficzna, studio. FOTOGRAF ślubny na Twoje wesele. Historie dobrze opowiedziane.

Informacje o stronie:
Id strony:
2665
Dodano do katalogu: 2017-04-04 o godzinie 15:07:45
Wpis w kategorii: Sztuka
Adres www: http://maxshot.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: blog fotograficzny packshot, fotograf, fotografia, fotografia biznesowa, fotografia okolicznościowa, fotografia portretowa, fotografia produktowa, fotografia ślubne, packshot, Poznań, produktowa, reportaż ślubny, sesje fotograficzne, street photography, studio fotograficzne, wesele

Nowinki Młodego Pisarza

Publikacja amatorskiej twórczości literackiej na wiele sposobów.Publikacja amatorskiej twórczości literackiej na wiele sposobów.

Informacje o stronie:
Id strony:
2300
Dodano do katalogu: 2016-10-01 o godzinie 02:07:54
Wpis w kategorii: Sztuka
Adres www: https://onliniak.ct8.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: opowiadania, poezja, publikacja, wiersze

Darmowe Castingi dla dzieci i dorosłych - Casting za darmo dla każdego! - Darmow

Darmowe Castingi dla każdego! Weź udział w darmowym castingu - gra w filmie, serialu reklamie i innych produkcjach. Weź udział i zostań aktorem już teraz!Darmowe Castingi dla każdego! Weź udział w darmowym castingu - gra w filmie, serialu reklamie i innych produkcjach. Weź udział i zostań aktorem już teraz!

Informacje o stronie:
Id strony:
2186
Dodano do katalogu: 2016-08-11 o godzinie 10:59:11
Wpis w kategorii: Sztuka
Adres www: http://darmowecastingi.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: darmowe castingi

Pracownia Rzeźbiarska Olszańska

Pracownia Artystyczna Barbara Olszańska-Żywalewska proponuje niebanalne, jedyne w swoim rodzaju rzeźby i obrazy. W niewielkiej pracowni, techniką własną za pomocą rąk i bardzo dużej wyobraźni, powstają prawdziwe dzieła sztuki. Barbara Olszańska trudni się głównie rzeźbą w naturalnym drewnie oraz malarstwem. Wszystkie inspiracje do swoich prac czerpie z natury i otoczenia. Do wykonania swoich prac używa materiałów najwyższej jakości. W kręgu zainteresowań artystki znajduje się także lalkarstwo, batik oraz rysunek. Pracownia Artystyczna Barbara Olszańska-Żywalewska proponuje niebanalne, jedyne w swoim rodzaju rzeźby i obrazy. W niewielkiej pracowni, techniką własną za pomocą rąk i bardzo dużej wyobraźni, powstają prawdziwe dzieła sztuki. Barbara Olszańska trudni się głównie rzeźbą w naturalnym drewnie oraz malarstwem. Wszystkie inspiracje do swoich prac czerpie z natury i otoczenia. Do wykonania swoich prac używa materiałów najwyższej jakości. W kręgu zainteresowań artystki znajduje się także lalkarstwo, batik oraz rysunek.

Informacje o stronie:
Id strony:
1735
Dodano do katalogu: 2016-02-22 o godzinie 20:36:39
Wpis w kategorii: Sztuka
Adres www: http://olszanska.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: batik, lalkarstwo, malarstwo, pracownia artystyczna, rzeźba

Antico.pl - Ogólnopolska Giełda Antyków i Staroci

Antico.pl to internetowa giełda antyków i staroci.  Serwis umożliwia bezpłatne wystawianie przedmiotów i usług w postaci publikowanych ogłoszeń oraz aukcji. W naszym serwisie wystawią i znajdą Państwo antyki, starocie, kolekcje, rękodzieła, meble, numizmatykę, antykwariat, militaria, porcelanę, zegary, sztukę, obrazy i bibeloty, pocztówki, ceramikę.  Obecnie istnieje możliwość darmowego wystawiania przedmiotów nawet na 90 dni.  Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu i zapoznania się z ofertą.Antico.pl to internetowa giełda antyków i staroci. Serwis umożliwia bezpłatne wystawianie przedmiotów i usług w postaci publikowanych ogłoszeń oraz aukcji. W naszym serwisie wystawią i znajdą Państwo antyki, starocie, kolekcje, rękodzieła, meble, numizmatykę, antykwariat, militaria, porcelanę, zegary, sztukę, obrazy i bibeloty, pocztówki, ceramikę. Obecnie istnieje możliwość darmowego wystawiania przedmiotów nawet na 90 dni. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu i zapoznania się z ofertą.

Informacje o stronie:
Id strony:
1363
Dodano do katalogu: 2015-10-28 o godzinie 14:07:56
Wpis w kategorii: Sztuka
Adres www: http://antico.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: Antico, antyk, antyk giełda, antyki, antykwariat, aukcje, bibeloty, filatelistyka, galeria, galeria antyków, giełda, giełda staroci, giełda zegarów, internetowa giełda antyków., kolekcje, meble, militaria, numizmatyka, obrazy, ogłoszenia, porcelana, rękodzieła, rynek, rynek staroci, stare meble, stare meble antyki, starocie, sztuka, zegary
<< wcześniej
dalej >>
Zobacz wpisy w kategorii w naszym SEO - Darmowym katalogu stron www. Dopisz swoją stronę i zwiększ jej pozycję w wyszukiwarkach. Każdy odnośnik do Twojej strony - to jej wyższa pozycja. Pozycjonowanie za darmo.
Zobacz, wpisy, darmowy katalog stron www, katalog stron www, seo, darmowy, pozycjonowanie za darmo, pozycjonowanie za free, pozycjonowanie
'; Dopisz swoją stronę do katalogu na www.technoble.pl