Szkoła Językowa Akcent, Poznań - kursy językowe

Żadnej sztampy i nudnych kserówek z ćwiczeniami gramatycznymi, tylko intensywna i przyjemna jednocześnie nauka języka obcego z najlepszymi lektorami prowadzącymi kursy języka niemieckiego, angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego w naszej Szkole Języków Obcych Akcent. Dzieci i dorośli są u nas mile widziani. Kursy językowe (Poznań i Suchy Las – tu można zapisać się do Akcentu na zajęcia) prowadzone są przez nas na różnych poziomach, w zależności od oczekiwań i możliwości uczestników. Uczymy w małych grupach i wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego kursanta. Co jest twoim celem? Certyfikat językowy, bogatsze słownictwo, znajomość języka biznesowego? Prowadzimy różne kursy, w tym kursy językowe dla firm (Poznań), podnoszące kwalifikacje pracownicze, z których skorzystało już wiele znanych przedsiębiorstw. Prowadzimy też kursy języka polskiego dla cudzoziemców, organizujemy letnie półkolonie dla dzieci.Żadnej sztampy i nudnych kserówek z ćwiczeniami gramatycznymi, tylko intensywna i przyjemna jednocześnie nauka języka obcego z najlepszymi lektorami prowadzącymi kursy języka niemieckiego, angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego w naszej Szkole Języków Obcych Akcent. Dzieci i dorośli są u nas mile widziani. Kursy językowe (Poznań i Suchy Las – tu można zapisać się do Akcentu na zajęcia) prowadzone są przez nas na różnych poziomach, w zależności od oczekiwań i możliwości uczestników. Uczymy w małych grupach i wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego kursanta. Co jest twoim celem? Certyfikat językowy, bogatsze słownictwo, znajomość języka biznesowego? Prowadzimy różne kursy, w tym kursy językowe dla firm (Poznań), podnoszące kwalifikacje pracownicze, z których skorzystało już wiele znanych przedsiębiorstw. Prowadzimy też kursy języka polskiego dla cudzoziemców, organizujemy letnie półkolonie dla dzieci.

Informacje o stronie:
Id strony:
1221
Dodano do katalogu: 2015-08-25 o godzinie 15:44:50
Wpis w kategorii: Szkoły i instytucje oświatowe
Adres www: http://www.akcent-poznan.com.pl
Google PageRank: PageRank=
Tagi: akcent poznań, FCE, język angielski kurs, język hiszpański kurs, język niemiecki kurs, kurs egzaminacyjny, kurs językowy, kursy językowe dla firm, kursy językowe dla studentów, obozy językowe, szkoła językowa poznań, szkoła języków obcych, szkoła języków obcych akcent, szkoła języków obcych poznań, TOEFL kurs, TOEIC kurs, WiDaF kurs

JEŻELI JESTEŚ WŁAŚCICIELEM TEJ STRONY I CHCESZ ZMIENIĆ TYTUŁ, OPIS LUB TAGI - zarejestruj się w naszym katalogu (z adresu mailowego w domenie strony). Następnie użyj formularza kontaktowego - opisz którą stronę chcesz dodać do swojego konta.
Zobacz wpisy w kategorii w naszym SEO - Darmowym katalogu stron www. Dopisz swoją stronę i zwiększ jej pozycję w wyszukiwarkach. Każdy odnośnik do Twojej strony - to jej wyższa pozycja. Pozycjonowanie za darmo.
Zobacz, wpisy, darmowy katalog stron www, katalog stron www, seo, darmowy, pozycjonowanie za darmo, pozycjonowanie za free, pozycjonowanie
'; Dopisz swoją stronę do katalogu na www.technoble.pl